X
تبلیغات
رایتل
اعلام نتیجه شکایات داوطلبان رد صلاحیت‌شده تا ساعت24 امشب
سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه هیئت‌های نظارت استانی تا ساعت 24 امروز نتیجه شکایات داوطلبان را به بخشداری‌ها و فرمانداری‌ها ارائه خواهند کرد، گفت: داوطلبانی که از سوی هیئت‌های استانی صلاحیتشان مورد تأئید قرار نگرفته است، برای اعلام اعتراض 24 ساعت زمان دارند.

ادامه مطلب ...
صهیونیست‌ها: برای توقف ایران هسته‌ای، موساد اوباما را ترورکند
سردبیر یک نشریه یهودی معروف و ذی‌نفوذ در محافل یهودی-صهیونیستی برای متوقف کردن ایران هسته‌ای سه راه پیشنهاد کرد و افزود که مناسب‌ترین راه ترور رئیس جمهوری آمریکا توسط موساد است.

ادامه مطلب ...
تشکر نشریه رسایی از عوامل بولتن جنجالی
فردا نوشت:

نشریه ۹ دی از تمامی تهیه کنندگان بولتن توهین به اعضای جبهه متحد و شخص آیت الله مهدوی کنی تشکر کرد!

ادامه مطلب ...
کنگره آمریکا به دنبال امضای توافقنامه با ایران
در روزهای اخیر، موضوع نامه یا پیام اوباما به ایران در رسانه‌های داخلی و جهانی در صدر اخبار قرار گرفته است. اخبار منتشره حکایت از این دارد که کنگره آمریکا، پیش از این و از نزدیک یک سال گذشته به دنبال راهی برای ایجاد یک تواقنامه با ایران بوده است.

ادامه مطلب ...
تجاوز آل خلیفه از تمام خطوط قرمز
ائتلاف 14 فوریه بحرین با اشاره به فتوای یکی از علمای این کشور ضد رژیم از مردم به ویژه جوانان خواست به مبارزات خود تا سرنگونی آل خلیفه ادامه دهند.

ادامه مطلب ...
جریان انحرافی،کلیدواژه‌ای خنثی روی میز هیئت‌های اجرایی انتخابات
"جریان انحرافی" چندی است که به عبارت رایج در سیاست تبدیل شده و حتی در آستانه ثبت‌نام داوطلبان انتخابات نهم از برخی به عنوان کاندیدای جریان انحرافی نام برده می‌شد. رئیس ستاد انتخابات این کلیدواژه را در تأیید یا ردصلاحیت توسط هیئت های اجرایی موثر ندانست.

سیدصولت مرتضوی در گفتگو با خبرنگار مهر در این باره گفت: صرف اینکه فردی دارای فلان گرایش است مجوز ورودش نیست و صرف اینکه فردی عضو فلان تشکل است نیز مجوز حذفش نیست. اشخاص را با خودشان می‌سنجند نه با جریانات. بنابراین هر شخصی مستقل از اینکه وابستگی سیاسی به جریانی داشته باشد با خودش سنجیده می‌شود.

رئیس ستاد انتخابات کشور در پاسخ به اینکه "آیا قرار گرفتن عنوان جریان انحرافی بر برخی داوطلبان نمایندگی انتخابات مجلس نهم در روند بررسی صلاحیتشان موثر بوده است؟" گفت: ما مسئول رسیدگی به صلاحیت‌ها نیستیم. هیئت‌های اجرایی نیز از ما فرمان نمی‌گیرند بلکه هیئت‌های اجرایی مستقل هستند و صلاحیت‌ها در چارچوب قانون رسیدگی می‌کنند اما فکر می‌کنم در ادبیات رسیدگی به صلاحیت‌ها، کلید واژه‌های سیاسی موثر نبوده‌اند.

انتخاب نامزدهای جبهه متحد با 3 نظر سنجی
عضو شورای مرکزی جبهه متحد اصولگرایان گفت: در میان نامزدهای اصولگرا در نهایت نامزدی، نامزد جبهه متحد معرفی خواهد شد که در نظرسنجی‌ها مقبولیت بیشتری کسب کرده باشد. در همین ارتباط پیشنهاد سه بار نظرسنجی پیشنهاد شده است.

ادامه مطلب ...
جزئیات اعلام مرحله جدید بررسی صلاحیت‌ها
رد صلاحیت شدگان در این مرحله از 22 بهمن به مدت سه روز (تا 24 بهمن) فرصت دارند که شکایات خود را ارایه کنند.

ادامه مطلب ...
تکذیب ارائه لیست جداگانه بانوان اصولگرا
الهیان خاطرنشان کرد: هدف اول کمیته بانوان جبهه متحد اصولگرایان مشارکت بالای بانوان کشورمان از تمامی اقشار در انتخابات ۱۲ اسفندماه است و در مرحله بعد برای افزایش سهمیه بانوان در لیست جبهه متحد تلاش خواهد کرد.

ادامه مطلب ...
بولتن سازی علیه نیروهای انقلاب اقدامی مشکوک است
متاسفانه هنوز چند روز از بیانات راهبردی مقام معظم رهبری نگذشته است که در روزهای اخیر بولتنی تخریبی به نام یکی از گروههای سیاسی - و با شبکه عظیم توزیعی که قطعا هزینه های هنگفتی صرف آن شده است - علیه جبهه متحد اصولگرایان (مورد تایید حضرت آیت الله مهدوی کنی و جامعه روحانیت مبارز و حضرت آیت الله یزدی و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم) و نیز برخی اعضای شورای مرکزی منتشر شده است.

ادامه مطلب ...
بادامچیان :کاندیداهای جبهه متحد، دکان دو نبش نزنند
نباید عده ای فکر کنند می توانند با هدف کسب رای درهمه فهرست‌های انتخاباتی حضور داشته باشند تا به هر طریق به مجلس راه پیدا کنند، ظاهرا برخی‌ها تصمیم دارند، دکان دو نبش داشته باشند، یک نبش این طرف بازار انتخابات و یک نبش آن طرف بازار انتخابات و از این راه به مجلس آینده برسند.مردم نباید از مواضع غیر شفاف و مخدوش برخی‌ها مردد شوند و ندانند که به نماینده کدام تفکر رای می دهند.

ادامه مطلب ...
بافت جبهه پایداری با جبهه متحد هماهنگ نیست
محمد غروی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفت و گو با خبرنگار شفاف با بیان اینکه مجلس هشتم به دلیل مصالح نظام در مقابل دولت کوتاه آمد، گفت: مجلس هشتم را مجلس موفقی می بینم و یک تنوعی از فکرهای مختلف وجود داشت. به این معنا که جریانهای مختلف وفادار به نظام و انقلاب در مجلس حضور داشتند.

ادامه مطلب ...
رقابت جدی در 150 حوزه انتخاباتی مجلس نهم
دبیرکل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی گفت: در انتخابات آتی به ویژه در 150 حوزه انتخاباتی در شهرهای کوچک، رقابت‌های جدی وجود دارد.

ادامه مطلب ...
راز جاسوسی انگلیس از روسیه افشا شد
پاول اعتراف کرد که جاسوس های انگلیس در آن زمان از تکه سنگ هایی که داخل آنها دستگاه های قوی استراق سمع کار گذاشته شده بود ، برای جمع آوری اطلاعات مورد نیاز و سری خود از روسیه استفاده می کردند.

ادامه مطلب ...
مشاور شهردار تهران:تابع تصمیمات جبهه متحد اصولگرایان هستیم
مشاور شهردار تهران گفت:حامیان قالیباف، قائل به هیچ گونه سهم‌خواهی به عناوین مختلف از مجموعه اصولگرایی نیست و لیست جداگانه‌ای را برای انتخابات مجلس نهم نخواهد داد.

ادامه مطلب ...
امروزه مجموعه های دیگری نقش بدلی احزاب را ایفا می کنند
به هر میزان که بتوان امکان حضور تشکلهای سیاسی و مجموعه هایی را که بر اساس خرد منطقی، مبانی فعالیت های سیاسی خود را ترسیم کرده اند، در عرصه فعالیت سیاسی فراهم کرد، می تواند در پختگی خروجی انتخابات تاثیر گذار باشد

ادامه مطلب ...
کاندیداهای خانوادگی برای انتخابات مجلس
برخی از نمایندگان فعلی مجلس به همراه اقوام درجه یک خود در انتخابات مجلس نهم کاندیدا شدند.

ادامه مطلب ...
اختلاف بین حلقه یاران دولت
همین ۸ ماه پیش بود که محمود احمدی‌نژاد در مراسم معارفه روح الله احمدزاده کرمانی گفته بود: «آقای احمدزاده از امروز به جمع خادمان این سازمان پیوسته است. ایشان هم جنس‌اش تقریبا‌‌ همان جنس است. اینجا می‌آید دوره می‌بیند و آماده می‌شود تا از اینجا به بعد سیبل شود. هر چند از قبل هم سیبل بوده و تجربه کرده است.» اما استعفای وی پذیرفته شد!

ادامه مطلب ...
بازی خطرناک جبهه پایداری در منطقه ممنوعه!
محورهای این کتابچه بدین شرح است:»رهپویان و ایثارگران از بیانات رهبری سوء استفاده کردند! / آیت الله مهدوی کنی ماموریتی از سوی رهبری ندارد / 7+8 به منویات رهبری عمل نکرد / الان وقت وحدت نیست / مطالب شریعتمداری خیالپردازی و اشکال تراشی های شبه امنیتی است / همه تخریبها زیر سر قالیباف و زاکانی است و... اینها بخشی از مطالب قید شده در بولتن جریان پایداری است.

ادامه مطلب ...
قالیباف:زندگی مادی و معنوی خود را مدیون شهدا و ایثارگران هستیم
این گونه نشست ها بیشتر برای من و امثال من اثرگذار است چون اگر در این دنیای پر زرق و برق و پر فراز و نشیب حواسمان پرت شود، با دیدن شما عزیزان به خودمان بر می گردیم و یادمان می آید که از چه نسلی هستیم و این مسئولیت ها به چه قیمتی در دست ما قرار گرفته است.

ادامه مطلب ...
سفارش فله‌ای نامه‌هایی با تمبر 2 OLL
این‌روزها اخبار متفاوتی از ارسال نامه‌های ساختارشکنانه از سوی افراد وابسته به جریان فتنه در فضای مجازی منتشر می‌شود که افشا کننده پروژه‌ای از سوی سازمان جاسوسی امریکا (سیا) است.

ادامه مطلب ...
جدول تذکرات نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور
بخش یازدهم و پایانی ‌گزارش عملکرد سه سال و نیم مجلس هشتم به تذکرات نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور و نیر استیضاح وزرا اختصاص دارد.

ادامه مطلب ...
"فیلم" فاش‌شده سفر محرمانه امیر قطر به اسرائیل
فیلم فاش‌شده اخیر نشان می‌دهد امیر قطر در سفری محرمانه به اسرائیل با مقامات ارشد رژیم صهیونیستی از جمله رهبر حزب کادیما دیدار کرده است.

ادامه مطلب ...
انتخابات رقابتی است؛ بازی را به هم نزنیم
رئیس مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگوی تفصیلی با فارس درباره موضوعات مختلف داخلی و بین‌المللی اظهارنظر کرد.

ادامه مطلب ...
انتقاد توکلی از برخی مدعیان مدافع نظام
این چهره شاخص اصولگرا گفت: من به جوانان با غیرتی که به دلیل علاقه به مقام رهبری از این حرفهای حق و اسلامی ناراحت می شوند، عرض می کنم که در همه مواضع اسلام را در نظر بگیرند. یکی از عالمان برجسته‌ای که همه ما به اسلام شناسی و زمان شناسی قبولش داریم ، خود آقاست. ایشان در جمع نخبگان علمی کشور که اتفاقاً چند هفته قبل از نقل قول قبلی در سال 88 با صراحت فرمودند: «اینها هم که گفتند از رهبری انتقاد نمی‌کنند، شما بروید بگویید انتقاد کنند، ما که نگفتیم از ما کسی انتقاد نکند؛ ما که حرفی نداریم. من از انتقاد استقبال می‌کنم».

ادامه مطلب ...
تکذیب شایعه سوء قصد به هاشمی
دیروز برخی رسانه های وابسته به ضد انقلاب مدعی شدند که روز دوشنبه هفته جاری، یک موتورسوار به سمت اتومبیل هاشمی رفسنجانی تیراندازی کرده و گریخته است!

ادامه مطلب ...
سایت وزارت اطلاعات راه‌اندازی می‌شود
سایت روابط عمومی و ارتباط مردمی وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران به زودی راه‌اندازی می‌شود.
هدف از راه‌اندازی این سایت تعامل هر چه بهتر وزارت اطلاعات با رسانه‌ها و مردم است.
حجت‌الاسلام حیدر مصلحی وزیر اطلاعات پیش از این در حاشیه دیدار دولتی‌ها با مردم در وزارت کشور، راه‌اندازی سایت وزارتخانه متبوع خود را تائید کرده بود.

ادامه مطلب ...
محمدرضا باهنر: همه اصلاح‌طلبان فتنه‌گر نیستند
محورهای سخنان محمدرضا باهنر در نشست هفتگی جبهه حامیان ولایت:

- مجلس نهم یک ویژگی خاص دارد که آن هم، اولین انتخابات بعد از جریان فتنه بودن است
- بعد از انتخابات 88 فتنه‌گران می خواستند کمی آرای خود را با جنگ خیابانی پر کنند
- یک فتنه عظیمی راه انداختند و به نام تقلب می خواستند یک دغدغه ناباوری و بی ایمانی در افکار عمومی ایجاد کنند
- با این کارشان، عدم اعتماد به نظام را کلید زدند و دنبال مردد کردن مردم بودند و هزینه‌های زیادی را به نظام تحمیل کردند
- قبل از انقلاب هم منافقین در زندان‌های طاغوت بودند اما بعد از انقلاب به دنبال سهم خواهی بودند و احساس کردند نظام جمهوری اسلامی سهم اینها را نمی دهد و شروع به دشمنی با نظام کردند
- در انتخابات، فتنه‌گران و انحرافی ها دو هدف را دنبال می کنند: دلسرد کردن مردم و وارد کردن افراد خود در انتخابات

ادامه مطلب ...
تشکیل ستاد حفاظت از دانشمندان
ستاد حفاظت از دانشمندان کشور در وزارت علوم تحقیقات و فناوری تشکیل می شود.

معاون حقوقی و امور مجلس وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در جمع اعضای هیئت علمی دانشگاه شهرکرد گفت: با ساماندهی این ستاد، حفاظت مطلوب تری از دانشمندان علمی کشور صورت می گیرد.

ادامه مطلب ...
اعلام نظر مسکو درباره حمله نظامی به ایران
معاون وزیر امور خارجه روسیه با اشاره به اینکه هیچ مدرکی دال بر وجود اهداف نظامی در برنامه هسته‌ای ایران پیدا نشده، تاکید کرد که هر نوع عملیات نظامی علیه ایران غیرقابل قبول بوده و اعمال تحریم‌های جدید هم اقدامی بی معناست.

ادامه مطلب ...
1 2 3 4 5 ... 9 >>
Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net