X
تبلیغات
رایتل
محموله های ارسالی جبهه حامیان ولایت به مناطق زلزله زده

(1) نخستین محموله از کمک های جبهه حامیان ولایت برای زلزله زدگان اهر-ورزقان-هریس درقالب 2400 بسته آب معدنی دماوند توسط یک دستگاه تریلر با همراهی اعضای شورای مرکزی به منطقه اعزام شد.


(2) دومین محموله از کمک های جبهه حامیان ولایت برای زلزله زدگان اهر-ورزقان-هریس درقالب پوشاک،مواد شوینده،کنسرو،قند،چای،برنج توسط یک دستگاه تریلر به منطقه اعزام شد.

لاریجانی رئیس موقت مجلس نهم شد

علی لاریجانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی و رئیس سابق مجلس در دوره هشتم با 173 رای از مجموع 275 رای ماخوذه از نمایندگان حائز اکثریت آرا شد و بدین ترتیب وی تا انتخاب هیئت رئیسه دائم مجلس نهم رئیس مجلس خواهد بود.غلامعلی حداد عادل نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و رئیس اسبق مجلس در دوره هفتم دیگر کاندیدای ریاست مجلس بود که وی نیز توانست 100 رای کسب کند.


ادامه مطلب ...
اسامی ۲۸۸ نماینده مجلس نهم + جدول تفکیکی حوزه‌های انتخابیه
اسامی 288 نماینده راه‌یافته به مجلس نهم به تفکیک‌ استان‌ها و حوزه‌های انتخابیه منتشر شد.اسامی 288 نماینده راه یافته به مجلس نهم به تفکیک استان و حوزه انتخابیه را در جدول زیر می‌خوانید ادامه مطلب ...
نتایج نهایی حوزه انتخابیه تهران + تعداد آرای کاندیداها

شمارش آرای انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر به پایان رسید.

‌از مجموع 2335124 رأی مأخوذه که تعداد 2119689 رأی آن صحیح است، حائزین اکثریت حداقل یک چهارم آرا‌ به ترتیب به شرح ذیل هستند:

1- غلامعلی حدادعادل 1،119،474

2- سیدعلیرضا مرندی  709،391

3- سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد 693،384

4- مرتضی آقا‌تهرانی 690،848

5- سیدمسعود میرکاظمی 585،228

همچنین افراد ذیل به ترتیب آرای جهت رقابت برای کسب 25 کرسی باقیمانده به دور دوم راه یافته‌اند:

ادامه مطلب ...
آخرین تغییرات 60 کاندیدای حوزه انتخابیه تهران
براساس اعلام ستاد انتخابات وزارت کشور، جدیدترین نتایج شمارش آرای حوزه انتخابیه تهران بزرگ از یک میلیون و 162 هزار و 331 رأی مأخوده نتایج بدست آمده از یک میلیون و 57 هزار و 633 رأی صحیح برای 60 نفر اول شهر تهران به شرح ذیل است:

ادامه مطلب ...
اسامی 219 نفر از منتخبین مجلس نهم

سنقر؛ محمد ابراهیم محبی با 17788 رای؛

اردکان؛ محمد رضا تابش با 25 هزار و 945 رای از مجموع 39 هزارو 830 رای

 بناب؛ محمد باقری با اخذ 33 هزار و 912 رای از مجموع 75 هزار و 762 رای

سمنان و مهدی شهر؛ علیرضا خسروی با اخذ 31 هزار و 516 رای از مجموع 84 هزار و 837 رای

دامغان؛ عبدالرحمن رستمیان با اخذ 16 هزار و 714 رای از مجموع 48 هزار و 674 هزار رای

خمین؛ محمد ابراهیم رضایی با اخذ 27 هزار و 227 از مجموع 54 هزار و 630 رای

آستانه اشرفیه؛ محمد حسین قربانی با اخذ 22 هزار و 76 از مجموع 62 هزار و 22 رای


 

ادامه مطلب ...
شیری در صدر آرای هشترود قرار دارد‌
بر اساس شمارش بیش از 38 هزار آرای مأخوذه در حوزه انتخابیه هشترود و چاراویماق کاندیداهای جبهه متحد اصولگرایان تاکنون در صدر قرار دارند.

ادامه مطلب ...
جواد هروی نماینده قاین شد

غلامعلی حبیبی منش در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهارداشت: آقای جواد هروی با بیش از 32 هزار رای به بهارستان نهم راه یافت.

وی بیان داشت: بعد از آقای هروی، حجت الاسلام علی قربانی قرار دارد.

وی تعداد واجدین شرایط رای دادن در حوزه انتخابیه قاینات را 85 هزار واجد شرایط اعلام کرد.

 مردم شهرستان قاینات در انتخابات مجلس هشتم  حضور 96 درصدی داشته اند.

کواکبیان رای نیاورد

در شهر سمنان علیرضا خسروی با 23000 رای نفر اول و مصطفی کواکبیان با 19000 رای نفر دوم شد.

خسروی کاندیدای جبهه متحد اصولگرایان است.

چهره برخی نمایندگان احتمالی گلستان در مجلس مشخص شد

64 نامزد در شش حوزه انتخابیه گلستان برای کسب هفت کرسی نمایندگی مجلس رقابت می کنند.

بر اساس اعلام منابع غیررسمی،  رحمت الله جلالی در حوزه کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان و عبدالکریم جلالی درحوزه مینودشت، مراوه تپه و گالیکش نسبت به دیگر نامزدها پیشی گرفتند.

همچنین در حوزه انتخابیه علی آبادکتول و رحمت الله نوروزی و در گنبد کاووس سلیمان عباسی راهیابی شان به مجلس تاحدودی قطعی شده است.

بیش از 80 درصد یک میلیون و 108 هزار گلستانی واجد شرایط در انتخابات مجلس به پای صندوق های رای رفتند.
 

پیشتازی نامزدهای جبهه متحد اصول‌گرایان در استان بوشهر

بر اساس شمارش اولیه آرا در شعبه‌های مختلف اخذ رای در شهرها و روستاهای مختلف شهرستان دشتستان، سید  مهدی موسوی‌نژاد با اختلاف نسبتا زیادی نسبت به دیگر نامزد‌ها قرار گرفته است.

انتخابات در استان بوشهر از ساعت 22 به پایان رسید و از همان لحظه شمارش آرا در شعبه‌های مختلف آغاز شد.

ادامه مطلب ...
محمد ابراهیم محبی نماینده سنقر در مجلس شورای اسلامی شد

محمدابراهیم محبی با کسب 19 هزار و 200 رای، به عنوان نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی مشخص شد.

در نهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان سنقر، محمد ابراهیم محبی با کسب بیشترین آرا نسبت به دیگر داوطلبان، توانست به مجلس شورای اسلامی راه پیدا کند و ولی الله واعظی در مکان دوم قرار گرفته است.

انتخابات در این حوزه انتخابیه هم به صورت یک مرحله انجام شده است.

براساس این گزارش، محمد ابراهیم محبی از کاندیدای مورد حمایت جبهه متحد اصولگرایان است.

لیست احتمالی برخی حوزه های استان مرکزی

لیست احتمالی برخی حوزه های انتخابیه استان مرکزی مشخص شده و از پیروزی نامزدهای جبهه متحد در استان مرکزی خبر دارد و حاکی از حضور پرشور مردم استان مرکزی در انتخابت نهم است.

بر این اساس، شمارش اولیه حاکی از در صدر قرار گرفتن، علیرضا سلیمی در حوزه انتخابیه محلات و دلیجان، ابراهیم رضایی در حوزه انتخابیه خمین، قاسم عزیزی در حوزه انتخابیه شازند، حجت السلام سپاسی در تفرش آشتیان و فراهان است.

خبر حوزه انتخابیه اراک کمجیان و خنداب حاکی از رقابت تنگا تنگ بین عباس رجایی و محمد حسن آصفری است.

گفتنی ست علیرضا سلیمی، ابراهیم رضایی، عباس آصفری از نامزدهای مورد حمایت جبهه متحد هستند.

میر قسمت موسوی نماینده گرمی در مجلس شد

شمارش آرا نشان داد میر قسمت موسوی با بیش از 18 هزار و چهار رای به عنوان نفر اول انتخاب شد.

میر حمایت میرزاده با 16 هزار 122 رای نفر دوم و ولی اسماعیلی با بیش از 14 هزار و 600 ردیف های بعدی قرار گرفتند.

حوزه انتخابیه شهرستان گرمی یک نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد.
 

محمد ابراهیم محبی نماینده سنقر در مجلس شورای اسلامی شد

محمدابراهیم محبی با کسب 19 هزار و 200 رای، به عنوان نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی مشخص شد.

در نهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان سنقر، محمد ابراهیم محبی با کسب بیشترین آرا نسبت به دیگر داوطلبان، توانست به مجلس شورای اسلامی راه پیدا کند و ولی الله واعظی در مکان دوم قرار گرفته است.

انتخابات در این حوزه انتخابیه هم به صورت یک مرحله انجام شده است.

براساس این گزارش، محمد ابراهیم محبی از کاندیدای مورد حمایت جبهه متحد اصولگرایان است.

اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام می شود.

علی جلیلیان نماینده مردم اسلام آبادغرب در مجلس شد

علی جلیلیان با کسب بیشترین آرا، به عنوان نماینده مردم اسلام آبادغرب در مجلس شورای اسلامی مشخص شد.

در نهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان اسلام آبادغرب و دالاهو، علی جلیلیان با کسب بیشترین آرا توانست به مجلس شورای اسلامی راه پیدا کند.

بعد از جلیلیان، حشمت الله فلاحت پیشه، نماینده فعلی مردم اسلام آبادغرب در مجلس شورای اسلامی، با اختلاف فاحشی در رتبه دوم قرار گرفته است.

اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام می شود.

انتخابات حوزه شمال ایلام به دور دوم کشیده شد

طبق اطلاعات کسب شده چهار نفر در ایلام یعنی شوهانی، قنبری و همتی و علیمحمدی به دور دوم انتخابات رفته اند.

در این آمار البته، هنوز بین نفر چهارم و پنجم یعنی علیمحمدی و متین به دلیل رقابت شدید، احتمال تغییر وجود دارد.

الهیار ملکشاهی نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی شد
با رسیدن کار شمارش آرا به مراحل پایانی خود در حوزه انتخابیه کوهدشت الهیار ملکشاهی به عنوان نماینده مردم در مجلس نهم انتخاب شدند.

رقابت پایاپای دو کاندیدا در حوزه انتخابیه شهرکرد

بر اساس پیگیری های خبرنگار مهر در حوزه انتخابیه شهرکرد هم اکنون رقابت بین سید سعید زمانیان وصادق سلیمی است.

بر اساس صندوق های شمارش شده تا کنون سید سعید زمانیان با کسب آرای بیشتر از صادق سلیمی جلوتراست.

علی محمد احمدی از جنوب ایلام به مجلس رفت

بر اساس آمار کسب شده علی محمد احمدی با 27 هزار رای از حوزه جنوب استان ایلام به مجلس رفت.

در شهرستانهای دهلران، آبدانان و دره شهر یک نفر از جمع هشت نامزد کاندید شده به مجلس می رود.

تکلیف دو نماینده منتخب خراسان جنوبی مشخص شد

بر اساس نتایج ارای صندوق های شمارش شده تاکنون نتیجه انتخابات درحوزه انتخابیه بیرجند و درمیان و حوزه فردوس، طبس، سرایان و بشرویه  در خراسان جنوبی مشخص شده است.

بر همین اساس در حوزه انتخابیه بیرجند و درمیان با وجود آنکه هنوز کار شمارش آرا در تمام صندوق ها به پایان نرسیده ولی گزارشات از پیروزی حجت الاسلام عبادی در این حوزه حکایت دارد.

بر همین اساس عبادی تاکنون 43 درصد آرای رای دهندگان بیرجندی را از آن خود کرده و با توجه به میزان صندوق باقی مانده بعید به نظر می رسد در این حوزه نتیجه تغییری داشته باشد.

بعد از حجت الاسلام عبادی به ترتیب دکتر مجیدی و حجت الاسلام تابعی  قرار دارند.

در حوزه انتخابیه فردوس، طبس و سرایان و بشرویه دکتر محمد علی عبدالله زاده با اختلاف زیاد نسبت به رقبا در صدر است و با توجه به اختلاف چند برابری با نفر دوم بعید به نظر می رسد وضع این حوزه نیز تغییر داشته باشد.

بعد از عبدالله زاده  به ترتیب رقابت بین عابدی و فردوسی پور درجریان است.

لیست جبهه متحد اصولگرایان گلستان پیشتاز در انتخابات مجلس

بیش از یک میلیون و 108 هزار گلستان در نهمین دوره انتخابات مجلس در استان واجد شرایط رای دادن بودند که طبق آمار 80 درصد پای صندوق های رای حاضر شدند.

حجت الاسلام سید علی طاهری، عبدالحسیین ناصری، مرادی علی منصوری رضی، سلیمان عباسی، رحمت الله نوروزی و محمد جواد نظری مهر از جمله نامزدهای تحت حمایت جبهه اصولگرایان در استان گلستان هستند.

برخی امارهای غیر رسمی شعبات اخذ رای گلستان حاکی از پیشتازی درصد بالایی از نامزدهای جبهه متحد اصولگریان استان گلستان نسبت به دیگر رقبا است.

این آمارها درحالی است که شمارش آرا در حوزه های انتخابیه گلستان همچنان ادامه دارد.

گلستان شش حوزه انتخابیه و هفت نماینده مجلس دارد.

حجت الله خدایی سوری نماینده مردم سلسله و دلفان شد

با رسیدن کار شمارش آرا به مراحل پایانی خود در حوزه انتخابیه سلسله و دلفان حجت الله خدائی سوری به عنوان نماینده مردم در مجلس نهم انتخاب شدند.

حجت الله خدایی سوری کاندیدای مورد حمایت جبهه متحد اصولگرایان در حوزه انتخابیه سلسله و دلفان بوده است.

اطلاعات تکمیلی در این زمینه متعاقبا منتشر می شود.

وحید احمدی پیروز انتخابات مجلس در حوزه کنگاور، صحنه،هرسین و بیست

در نهمین دوره از انتخابات مجلس نهم در حوزه انتخابیه شهرستان کنگاور، صحنه، هرسین و بیستون وحید احمدی کاندیدای اصولگرای این حوزه با کسب بیشترین آرا، از بین دیگر کاندیدای این دوره به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

براساس این گزارش، حجت الاسلام وحید احمدی با کسب بیشترین آرا در صدر اول کاندیداهای مجلس در این حوزه قرار گرفته است.

با پیروزی قاطع وحید احمدی، انتخابات مجلس نهم در حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه، هرسین و بیستون یک مرحله ای شد.

اخبار تکمیلی متعاقبا ارسال می شود.
 

رقابت پایاپای دو کاندیدا در حوزه انتخابیه شهرکرد

بر اساس پیگیری های خبرنگار مهر در حوزه انتخابیه شهرکرد هم اکنون رقابت بین سید سعید زمانیان وصادق سلیمی است.

بر اساس صندوق های شمارش شده تا کنون سید سعید زمانیان با کسب آرای بیشتر از صادق سلیمی جلوتراست.

علی محمد احمدی از جنوب ایلام به مجلس رفت

بر اساس آمار کسب شده علی محمد احمدی با 27 هزار رای از حوزه جنوب استان ایلام به مجلس رفت.

در شهرستانهای دهلران، آبدانان و دره شهر یک نفر از جمع هشت نامزد کاندید شده به مجلس می رود.

سقایی نماینده مردم شهرستانهای استهبان و نی ریز شد

در حوزه انتخابی شهرستانهای نی ریز و استهبان محمد سقایی با کسب بیشترین آراء به عنوان نماینده مردم این دو شهرستان انتخاب شد.

سقایی برای چهارمین بار است که به مجلس راه پیدا می کند.

تا ساعاتی دیگر نتایج شمارش آرای برخی دیگر از شهرستانهای فارس نیز اعلام می شود.

منصور حقیقت پور بیشترین آرای "نیر" را کسب کرد
کار شمارش آرا در شهرستان نیر به پایان رسید و منصورحقیقت پور بیشترین آرا را به خود اختصاص داد.

لیست احتمالی برخی حوزه های کرمان

استان کرمان امروز شاهد حماسه بی نظیر حضور بالای رای دهندگان بود که برآوردها از شکسته شدن رکورد 63 درصدی انتخابات مجلس هشتم حکایت دارد.

شمارش آراء در حوزه های انتخابی استان کرمان آغاز شده است و طبق شمارشهای اولیه لیست زیر از سوی منابع غیر رسمی ارائه شده است که به دلیل ادامه شمارش آرا احتمال تغییراتی در آن وجود دارد.

با این وجود در حوزه انتخابیه شهربابک که انتخابات رایانه ای بوده است به صورت قطعی حسین فتاحی رای اول را کسب کرده و به مجلس راه یافته است.

1- کهنوج،فاریاب،منوجان و رودبار: حجت الاسلام محمد رضا امیری
2- بم، ریگان و نرماشیر: حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی
3- رفسنجان و انار: حسین آذین
4- بافت: علی رضا منظری توکلی
5- شهربابک: حسین فتاحی
6- زرند: حسین امیری
7- سیرجان و بردسیر: شهباز حسن پور

کرمان 9 حوزه انتخابیه دارد که در سایر حوزه های هنوز آماری منتشر نشده است.

مشارکت در استان کرمان بالای 70 درصد برآورد می شود.

ترکیب اولیه شمارش آرا استان مازندران

به گزارش خبرنگار مهر، بر اساس پیگیری های خبرنگاران مهر در شهرهای مازندران و شمارش اولیه آرا در بین حدود 10 درصد حوزه های انتخابیه مازندران ترکیب آرا در حوزه های انتخابیه مازندران مشخص شد.

ادامه مطلب ...
1 2 3 4 5 ... 9 >>
Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net