X
تبلیغات
پیکوفایل
رایتل
کاندیداهای راه یافته به مجلس نهم از لیست جبهه حامیان ولایت

اسامی کاندیداهای راه یافته به مجلس نهم از لیست جبهه حامیان ولایت اعلام شد

 

آذربایجان شرقی

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

ورزقان

دهقان اللهوردی

ملکان

شهروز افخمی

تبریز، اسکو و آذرشهر

محمدحسین فرهنگی _ مسعود پزشکیان _ میرهادی قره‌سید_ رضا رحمانی_ محمداسماعیل سعیدی

سراب و مهربان

مهناز بهمنی

مراغه و عجب شیر

مهدی دوات‌گری

کلیبر و هوراند

ارسلان فتحی‌پور

اهر و هریس

عباس فلاحی باباجان

 

آذربایجان غربی

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

بوکان

محمدقسیم عثمانی

مهاباد

عثمان احمدی

خوی

مؤید حسینی‌صدر

میاندوآب، تکاب و شاهین دژ

روح‌الله بیگی

سرشت و پیرانشهر

رسول خضری

ارومیه

نادر قاضی‌پور _ جواد جهانگیرزاده

 

اردبیل

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

پارس آباد و بیله سوار

حبیب برومند

مشکین شهر

یونس اسدی

گرمی

میرقسمت موسوی

اردبیل، نمین، سرعین و نیر

منصور حقیقت‌پور _ مصطفی افضلی‌فرد

 

ایلام

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

دهلران، آبدانان و دره‌شهر

علی‌محمد احمدی

ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران

علی‌اکبر متین _ احمد شوهانی

 

 

 

 

 

 

 

 

اصفهان

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

کاشان، آران و بیدگل

عباسعلی منصوری

اصفهان

احمد سالک

شهرضا

عوض حیدرپور شهرضایی

فلاورجان

سیدناصر موسوی لارگانی

خمینی‌شهر

محسن صرامی

 

البرز

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

ساوجبلاغ

مفید کیایی‌نژاد

کرج

عزیز اکبریان _ محمدجواد کولیوند

 

بوشهر

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

دشتستان

سیدمهدی موسوی‌نژاد

دشتی و تنگستان

محمدمهدی پورفاطمی

 

تهران

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌‌یافته به مجلس نهم

ورامین و پیشوا

سیدحسین نقوی حسینی

شهریار

حسین گروسی

پاکدشت

فرهاد بشیری

تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر

ابوترابی فرد_بیژن نوباوه وطن_اسمائیل کوثری_احمد توکلی_علی مطهری_سید محمود نبویان_محمد رضا باهنر_فاطمه رهبر_علیرضا زاکانی_زهره طبیب زاده نوری_حسین مظفر_غلامرضا مصباحی مقدم_لاله افتخاری_مهرداد بذرپاش_الیاس نادران_حسین نجابت

 

چهارمحال و بختیاری

حوزه انتخابیه

نمایندگان‌ راه‌یافته به مجلس نهم

بروجن

امیرعباس سلطانی

 

خراسان جنوبی

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

بیرجند و درمیان

محمدباقر عبادی راهی

 

 

 

 

 

 

خراسان رضوی

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

چناران و طرقبه

محمد دهقانی نقندر

مشهد و کلات

امیرحسین قاضی‌زاده _ سیدهاشم بنی‌هاشمی _ محمد‌حسین حسین‌زاده بحرینی_محمد حسین حسین‌زاده بحرینی

درگز

حسین محمدزاده

کاشمر، بردسکن و خلیل آباد

محمدرضا اسماعیل نیا

نیشابور

حسین سبحانی‌نیا

فریمان و سرخس

احمد سجادی

 

خوزستان

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

اهواز

سیدشریف حسینی _ ناصر سودانی _ شکرخدا موسوی

ماهشهر، امیدیه و هندیجان

حبیب آقاجری

شوش

سیدراضی نوری

اندیمشک

سیدعیسی دارایی

شوشتر

سیدمحمد سادات ابراهیمی

رامهرمز

شمس الله بهمنی

 

دشت‌آزادگان

ناصر صالحی‌نصب

آبادان

محمدسعید انصاری

ایذه و باغملک

حجت‌الله درویش‌پور

 

زنجان

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

زنجان و طارم

محمد اسماعیلی _ محسن علیمردانی

ابهر و خرمدره

محمدرضا خان‌محمدی

خدابنده

محمد موسوی

ماهشان، انگوران و ایجرود

رضا عبداللهی

 

سمنان

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

شاهرود

کاظم جلالی

دامغان

عبدالرحمان رستمیان

 

 

 

 

 

 

سیستان و بلوچستان

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

زاهدان

حسینعلی شهریاری _ ناصر کاشانی

سراوان

هدایت الله میرمرادزهی

چابهار، نیکشهر و کنارک

یعقوب جدگال

 

فارس

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

نیریز و استهبان

محمد سقایی

شیراز

ضرغام صادقی _ احمدرضا دستغیب (سیدعلی)

آباده، بوانات و خرم‌بید

رحیم زارع

اقلید

الیاس طاهری

کازرون

شاهین محمدصادقی

فسا

محمدحسین دوگانی

 

قزوین

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

قزوین و آبیک

داود محمد _ مرتضی حسینی

بوئین‌زهرا

روح‌الله جانی عباسپور

 

قم

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

قم

علی لاریجانی _محمدرضا آشتیانی عراقی

 

کردستان

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

بیجار

سیدمحمد بیاتیان

سقز و بانه

محسن بیگلری

سنندج، دیوان دره و کامیاران

سید احسن علوی

 

کرمان

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعه‌گنج

محمدرضا امیری

بافت، رابر، ارزوئیه

علیرضا منظری توکلی

سیرجان و بردسیر

شهباز حسن پور

زرند و کوهبنان

حسین امیری خامکانی

 

کرمانشاه

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

 

 

قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب

سیدفتح‌الله حسینی

پاوه

نعمت منوچهری

کرمانشاه

سعید حیدری _ محمد رزم

 

کهگیلویه و بویراحمد

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

بویراحمد و دنا

غلام‌محمد زارعی

کهگیلویه و بهمئی

سیدعلی محمد بزرگواری

گچساران

غلامرضا تاجگردون

 

 

 

گلستان

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

گنبد کاووس

سلیمان عباسی

کردکوی، بندرترکمن و بندرگز

محمدجواد نظری‌مهر

                                                            

 

 

 

                                                             گیلان

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

آستارا

صفر نعیمی‌زر

فومن

ناصر عاشوری

لنگرود

مهرداد بائوج لاهوتی

تالش، رضوانشهر و ماسال

محمود شکری

انزلی

حسن خسته‌‌بند

رودسر و املش

محمدمهدی رهبری

رودبار

عطاءالله حکیمی

رشت

حسن تأمینی لیچانی

 

 

لرستان

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

خرم‌آباد

ابراهیم آقامحمدی

کوهدشت

الهیار ملکشاهی

درود و ازنا

عباس قائید‌رحمت

 

 

مازندران

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

بابل

حسین نیاز‌آذری-علی‌اکبر ناصری

ساری

محمد دامادی

نوشهر و چالوس

قاسم احمدی لاشکی

نکا، بهشهر و گلوگاه

احمدعلی مقیمی

قائمشهر، سوادکوه و جویبار

کمال علیپور

 

 

مرکزی

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

اراک، کمیجان و خنداب

عباس رجایی

شازند

قاسم عزیزی

دلیجان و محلات

علیرضا سلیمی

ساوه و زرندیه

شهلا میرگلو بیات

 

 

 

 

هرمزگان

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی

محمد آشوری تازیانی

بندر لنگه، بستک، پارسیان

احمد جباری

 

 

همدان

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

نهاوند

مهدی سنایی

بهار و کبودرآهنگ

محمدعلی پورمختار

همدان

امیر خجسته

 

 

یزد

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

اردکان

محمدرضا تابش

مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم

عباس زارع‌زاده مهریزی دخیل

تفت و میبد

سیدجلال یحیی‌زاده

 

Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net