آذربایجان غربی
سلماس
- علی اکبرآقایی
خوی
- موید حسینی صدر
ماکو.چالدران
- رحمتی
ارومیه
- دکتر فتاحی
- نادر قاضی پور
- جواد جهانگیر زاده
نقده.اشنویه
- بابا خان اسکندری
پیرانشهر.سردشت
- دکتر خضری
بوکان
- قسیم عثمانی
مهاباد
تکاب.میاندوآب. شاهین دژ
- حجت الاسلام بیگی
- جهانبخش محبی نیا
اصفهان
اردستان
- سید مصطفی طباطبایی نژاد
شاهین شهر.میمه.برخوار
- سید محمد حسین دولت آبادی
اصفهان
- دکتر مرتضی طلایی
- حمیدرضا فولادگر
شهرضا.سمیرم سفلی
- دکتر عوض حیدرپور
نجف آباد.تیران.کرون
- دکتر حمید سعادت
فریدن.فریدن شهر.چادگان
- مجید رفیعی
فلاورجان
- سید ناصر موسوی
مبارکه
- محمد جعفر سادات موسوی
لنجان
- محسن کوهکن
ادامه مطلب ...
مازندران
حوزه انتخابیه:
ساری: محمد دامادی- ابوالقاسم روحی
قائم شهر-سوادکوه-جویبار: کمال علیپور خنکداری-عزت اله اکبری
بهشهر-نکا-گلوگاه: احمد مقیمی
آمل-لاریجان: عنایت اله تورنگ
بابل: نیاز آذری-عابدین مومنی
بابلسر : ولی الله نانواکناری
نوشهر-چالوس:قاسم احمدی
نور-محمودآباد: ناطق نوری
تنکابن-رامسر: شمس اله شریعت نژاد
کهگیولیه و بویراحمد
حوزه انتخابیه:
کهگیلویه و بهمئی: حجه الاسلام علی محمد بزگواری
گچساران: غلامرضا تاج گردون
بویراحمد-دنا: غلام محمد زارع
آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه:
تبریز آذرشهر و اسکو: مسعود پزشکیان- جمشید تقی زاده- رضا رحمانی- محمد اسماعیل سعیدی- محمد حسین فرهنگی-حجت الاسلام والمسلمین رحیم همزبان
مراغه: مهدی دواتگری
ورزقان-خاروانا:دهقان
گلستان
حوزه انتخابیه:
گرگان آق قلا: حجت الاسلام اسلامی-عیسی امامی
کردکوی-بندرترکمن-بندرگز: محمدجواد نظری مهر
رامیان-آزادشهر:مرادعلی منصوری
علی آباد کتول: اسداله قره خانی الوستانی
گنبد کاووس: سلیمان عباسی
مینودشت و کلاله: سید نجیب حسینی
گیلان
حوزه انتخابیه:
رشت:حسن تامینی-سیدعلی آقازاده
لاهیجان-سیاهکل:کامل خیرخواه
فومن-شفت:ناصر عاشوری
بندر انزلی: حسن خسته بند
آستارا: صفر نعمتی
رودبار: عطاالله حکیمی
تالش-رضوانشهر-ماسال: بهمن محمدیاری
رودسر-املش: محمدمهدی رهبری املشی
آستانه اشرفیه:
صومعه سرا:
لنگرود: مهرداد لاهوتی
بوشهر
حوزه انتخابیه:
دشتی-تنگستان: سید مهدی پورفاطمی
دیر-کنگان-جم: عسکر جلالیان
بوشهر: غلامعلی میگلی نژاد
دشتستان:جوانشیر کدخداپور
حمداله قهرمانی فرد
حقوقدان و وکیل پایه یک دادگستری
مسئول کمیته حقوقدانان جبهه حامیان ولایت
کاندیدای هشتمین و نهمین دوره مجلس شورای اسلامی
سیستان و بلوچستان
حوزه : زاهدان : حسینعلی شهریاری – غلامرضا باغبانی
زابل – زهک: عباسعلی نورا
چابهار-نیکشهر: یعقوب جدگال
سراوان: هدایت اله میر مرادزهی
سرباز-ایرانشهر-بنت-لاشار: داد رحمان بامیری
خاش- میرجاوه : خدابخش کردتمندانی
کرمان
حوزه انتخابیه:
کرمان – راور: محمدرضا پور ابراهیمی- غلامرضا کرمی
رفسنجان: سلطان مرادی
زرند-کوهبان: حسین امیری حامکانی
کهنوج-منوجان-قلعه گنج: محمدرضا امیری کهنوج
جیرفت عنبرآباد:یحیی کمالی پور
بافت: علیرضا منظری
سیرجان-بردسیر: شهباز حسن پور
هرمزگان
حوزه انتخابیه:
بندرعباس-حاجی آباد-قشم-ابوموسی-خمیر: سید مصطفی ذولقدر-علی دیرباز-محمد آشوری
بندر لنگه-بستک-پارسیان: احمد جباری
میناب-رودان-جاسک: سید علی میرخلیلی
همدان
حوزه انتخابیه:
همدان: امیر خجسته-سیدکاظم حجازی
ملایر: حسن ونایی
رزن: محمدمهدی مفتح
بهار-کبودر آهنگ:محمد علی پور مختار
نهاوند: مهدی سنایی
چهارمحال بختیاری
حوزه انتخابیه:
بروجن: امیرعباس سلطانی
شهرکرد: اردشیر نوریان
اردل-فارسان-کوهرنگ-کیا: علی فروزنده
لردگان: محمد خالدی سردشتی
قزوین
حوزه انتخابیه:
قزوین-آبیک-البرز:حاج داود محمدی-سید مرتضی حسینی
بوئین زهرا-آوج: روح اله عباس پور
تاکستان:حمید طاهری
زنجان
حوزه انتخابیه:
زنجان-طارم: محمد اسماعیلی-محسن علیمردانی
ابهر-خرمدره: محمدرضا خانمحمدی
خدابنده: سید محمدعلی موسوی
ماه نشان-انگوران-ایجرود:رضا عبدالهی
استان خراسان رضوی :
حوزه انتخابیه:
مشهد و کلات : آقایان ، بنی هاشمی ، قاضی زاده ، محمد مهدی برادران ،
بحرینی و سردار علی مولوی
تربت جام و تایباد:آقای غلامرضا اسداللهی
تربت حیدریه و مه ولات :حجت الاسلام رضایی
خواف ورشتخوار: آقای سید محسن امیر کلالی
نیشابورو فیروزه : حجت الاسلام سبحانی نیا و غلامحسین مطفری
قوچان و فاروج : رستمی و کمالیان
کاشمر: آقای اسماعیل نیا
سبزوار، جوین و جغتای: داورزنی و محبی
سرخس و فریمان : سجادی
شاندیز و طرقبه : دهقان
درگز : محمدزاده
استان خراسان جنوبی
حوزه بیرجند و درمیان: سید محمدباقر عبادی
فردوس، طبس و سرایان: محمد فردوسی پور
قائنات: علی قربانی
نهبندان و سرپیشه: سید محمدصادق نیرومند
استان اردبیل:
حوزه انتخابیه :
اردبیل : آقایان،راشد قدیرپور-منصور حقیقت پور-سیدکاظم موسوی
گرمی : میرقسمت موسوی
پارس آباد و بیله سوار : حبیب برومند
خلخال : بشیر خالقی
استان قم:
حوزه انتخابیه :
قم: علی لاریجانی-علی بنایی
استان لرستان
حوزه انتخابیه :
بروجرد :هادی مقدسی
الیگودرز: مجید دهقانی
دورود و ازنا: علی حسین حیدری
خرم آباد: ابراهیم آقامحمدی-رضا رحیمی نسب
سلسله و دلفان: حجت الله خدایی سوری
پلدختر:سید حمیدرضا کاظمی
کوهدشت: الهیار ملکشاهی
استان البرز:
حوزه انتخابیه :
کرج- عزیز اکبریان و محمدجواد کولیوند
نظرآباد ساوجبلاغ-محمدحسین نژاد فلاح
استان همدان :
حوزه انتخابیه:
همدان: سید کاظم حجازی، امیر خجسته، ابراهیم کارخانه ای و علی اکبر نظری
رزن: محمد مهدی مفتح
اسد آباد: اکبر رنجبرزاده
کاندیداهای مورد حمایت جبهه حامیان ولایت در سایر حوزه های انتخابیه بزودی اعلام می گردد
در این همایش زمانی مشاور لاریجانی، سید حسین هاشمی، مرتضی غرقی، عباسپور فرد، بزرگوار شهردار منطقه 12تهران و موذن مشاور شهردار تهران نیز حضور داشتند.
ابوترابی فرد، لاله افتخاری، دلاور صیامی ، ایراندخت فیاض و علی مطهری در این همایش سخنرانی کردند.
همایش جبهه حامیان ولایت چهارم اسفندماه در حسینیه فاطمیون برگزار شد.
ادامه مطلب ...۱-علی مطهری
۲-حجت الاسلام محمدحسن ابوترابی فرد
۳-علی اصغر خانی
۴-محمدرضا باهنر
۵-محمدنبی رودکی
۶-حمداله قهرمانی فرد
۷-احمد نیکفر
۸-سیدحسین هاشمی
۹-حسن زمانی
۱۰-حمید اسکندری
۱۱-حجت الاسلام علی عسگری
۱۲-مرتضی غرقی
۱۳-حسین شیخ الاسلام
۱۴-حسین مظفر
۱۵-حمید فرمانی
۱۶-علیرضا دهقان
۱۷-حجت الاسلام محسن کازرونی
۱۸-بهنام ملکی
۱۹-سیدکمال سجادی
۲۰-ایراندخت فیاض
۲۱-محمد کوثری
۲۲-علی عباسپور تهرانی فرد
۲۳- احمد توکلی
۲۴- مهرداد بذرپاش
۲۵- سیدحیدر سجادی
۲۶ – حمیدرضا کاتوزیان
۲۷- رضا حسینی قطب آبادی
۲۸- لاله افتخاری
۲۹- ناصر داوودی راد
۳۰- علی فرضی پور صائین
ادامه مطلب ...
1 علی اصغر آبسالان
2 منصور آبیار
3 قدسیه آب شناس
4 علی آجودان زاده
5 غلامعلی آجورلو
6 غلامرضا آجورلو
7 میثم آذرسا
8 محمد آذربایجانی
9 اسداله آذری راد
10 حسین آذین
11 کورش آذرگشاسبی
12 هدی آراسته
13 سید علی اکبر آرامون
14 جواد آرین منش
15 منصور آرامی
16 رضا آریان پور
17 سمیه آرام
18 احمد آریائی نژاد
19 احمدعلی آزارش
20 محسن آزادبخت
21 ابراهیم آزادبخت
22 مجتبی آزادی اردکانی
ادامه مطلب ...
دبیر شورای مرکزی و مدیر روابط عمومی جبهه حامیان ولایت با اعلام این که لیست کامل تهران و سایر استانهای جبهه حامیان ولایت تا چند روز آینده اعلام خواهد شد افزود : همایش بزرگ جبهه حامیان ولایت با عنوان ((شایسته گزینی )) در تاریخ پنج شنبه ۴ اسفند ماه ساعت ۱۵ الی ۱۷ در حسینیه ی فاطمیون واقع در خیابان مجاهدین اسلام برگزار خواهد شد.
ادامه مطلب ...
اسامی این جبهه به شرح ذیل است:
الهه راستگو
علیرضا محجوب
علی مطهری
امیدوار رضایی
سید حسین هاشمی
ادامه مطلب ...
اسامی این ائتلاف به شرح ذیل است:
1- حسن غفوری فرد
2- حجت الاسلام نواب
3-علی عباسپور تهرانی فرد
ادامه مطلب ...
اسامی این جبهه به شرح ذیل است:
1- حجت الاسلام سید محمود علوی
2- علی مطهری
3- مهدی شیرکوند
4- ابراهیم انصاریان
5- الهام امین زاده
ادامه مطلب ...ادامه مطلب ...
ادامه مطلب ...
ادامه مطلب ...
علی مطهری در نشست هفتگی جبهه حامیان ولایت اظهار کرد: انتخابات دور نهم مجلس، اهمیت خاصی دارد و آینده کشور را تضمین میکند، زیرا اکنون در شرایط بحرانی هستیم و تحریمهای اقتصادی، نظامی و سیاسی از همه طرف ما را محاصره کرده است و بهترین راه دفع این تحریمها و تهدیدها همبستگی ملی است.
ادامه مطلب ...
ادامه مطلب ...
ادامه مطلب ...
ادامه مطلب ...
رویترز در گزارشی با عنوان «ایران پیشرفتهای هستهیی را در بوق و کرنا و بنبست با غرب را تعمیق کرد»، نوشت: «ایران پیشرفتهای خود در عرصه فنآوری هستهیی را روز چهارشنبه در بوق و کرنا کرد و از سانتریفیوژهای جدید برای غنیسازی اورانیوم و تولید سوخت بومی رآکتور هستهیی در اقدامی خبر داد که تحریک کننده جریان به سمت رویارویی با غرب درباره برنامهی هستهیی ایران است.»
ادامه مطلب ...
ادامه مطلب ...
ادامه مطلب ...
ادامه مطلب ...
ادامه مطلب ...
ادامه مطلب ...
ادامه مطلب ...